Květen 2013

Konečně zpět...

30. května 2013 v 16:31 | Rančerka PETZ |  Já píšu
Takže... omlouvám se za pauzu, ale písemky. Je konec roku. Mám co napravovat, s matikou jsem na tom... blbě :D Snažím se o 2...
Moc se omlouvám všem SR- oběhnu a budu se snažit.
Dále vám slibuji, že každý týden napíšu alespoň 1. článek- nebo přednastavím. Pro jistotu, bay to tu nechcíplo.
Také jsem dodělala logo- tedy vlastně už je to dýl, ale co na plat :D
Takže- zatím ahoj, bohužel dnes neoběhnu :(

Bláznivá challenge fotografa

2. května 2013 v 19:49 | Rančerka PETZ

Měsíc/roční období, ve kterém nejraději fotím

Nejraději fotím samozřejmě na jaře, v měsících květen a duben, a v brzkém červnu :) Sluníčko tolik nepraží, navíc ráno a podvečer je moc pěkné světlo, není nějak extra přesvícené, ani nějak extra zamračené. Navíc, poslední sluneční paprsky nebo ranní kuropění, to je snad ta nejkrásnější podívaná... :)

Alergie, kopřivka a zkažené čarodějnice a 1. máj-aneb ....? (Shodou okolností téma týdne)

1. května 2013 v 16:25 | Rančerka PETZ
Tak se mi stala velmi "milá" věc. Asi jsem "zbaštila" něco špatného. Protože se projevila alergie a ve škole jsem si všimla malých pupínku, které se za 2 hodiny spojily do velkého pupínku a vyrůstaly z něj malé bílé puchýřky. Jeli jsme na kožní (obvoďačka měla zavřeno) a tam mi něco píchli do zadku, nemohla jsem si na něj skoro sednout. Zůstávám na dietě, takže o suchém chlebu, rohlících, bagetách a rýži. Podle rodičů mám alergii smíšenou, takže na víc věcí, a předpokládá se že na Annatto (Nebezpečné dráždivé Éčko) . Už se nepředpokládá, že se znovu tak ošklivě osypu, ale stejně musím brát prášky a to pomáhá jen málo. Momentálně mám na sobě jen pár pomalu blednoucích flíčku a pár světlých pupínků. Zítra mi budou dělat krevní testy, aby se zjistila příčina vyrážky. Každopádně mám utrum s Ochuceným popcornem a ochucenými chipsy, prorože to byla podle mě na 75% příčina. No, držte mi palce, kámoši.

Vaše dooost zubožená PETZ -.-